Apie mus

Kas mes esame?

Nei viena vaikystė neprabėgo be žaislų ir visai nesvarbu ar tai spalvotas sukutis ar medinis šautuvas, o gal radijo bangomis valdoma mašina – visa tai vaikams suteikia begalinį džiaugsmą.

Gimus sūnui Ąžuolui, tarsi iš gilaus miego, ir manyje pabudo vaikas ir tuo pačiu gimė idėja įkurti įmonę „Ąžuolo žaislai“. Nes žaislai – istorijos liudininkai, savyje nešantys vaikystės prisiminimų lobį.

Matant savo vaikus žaidžiant, atgyja mūsų prisiminimai, grįžta tas nerūpestingas vaikystės džiaugsmas ir saugumo jausmas. Ne paslaptis, kad tapę tėvais, du trečdalius žaislų mes nuperkam „sau“, juk visi turim mielų žaislų savo atminties dėžutėje, o gal net ir turim išsaugoję vieną ar kitą žaislą.

O aš labai noriu, kad mano vaikas turėtų savo žaislų prisiminimų dėžutę ir žaislai nebūtų tik paprasti daiktai, bet taptų nerūpestingos vaikystės simboliu.

Bet svarbiausia yra rūpestis, meilė ir pagarba viskam, nes nupirkti žaislų galim visi tiek pigesnių tiek brangesnių…belieka tik į juos sudėti šviesius ir gražius prisiminimus.

To ir linkime Jums!